Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności 2021

 • ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

  Brak opisu obrazka
  Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą czasem spokoju, szczęścia, radości przeżywanej w gronie najbliższych oraz wytchnieniem od codziennych obowiązków. Niech Nowy Rok 2022 przyniesie wszelaką pomyślność i pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń i planów.
  Data publikacji: 24-12-2021 09:07
 • ŚWIĄTECZNY GRUDZIEŃ

  Brak opisu obrazka
  Już od początku grudniu można było wyczuwać nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Najpierw został zorganizowany Kiermasz Bożonarodzeniowy przy ogromnym zaangażowaniu Rady Rodziców, następnie do szkoły zawitali pomocnicy św. Mikołaja. W ostatnim tygodniu nauki na sali gimnastycznej odbyły się Jasełka oraz wspólne śpiewanie kolęd. Na zakończenie odbyły się wigilie klasowe. 
  Data publikacji: 24-12-2021 08:58
 • ZAWODY SPORTOWE KLAS IV I MŁODSZYCH

  Brak opisu obrazka
  Ostatnimi zawodami na szczeblu gminnym w których wystąpili uczniowie PSP Zagwiździe w roku 2021 były gry i zabawy - mały olimpijczyk oraz dwa ognie. W grach i zabawach kilka dni przed zawodami gminnymi uczniowie w ramach wychowania fizycznego przeszli szkolne eliminacje, a wśród nich pierwsze trzy osoby otrzymały pamiątkowe dyplomy.
  Data publikacji: 24-12-2021 08:42
 • MODELE KÓMOREK W WYKONANIU KLASY V

  Brak opisu obrazka
  Komórka jako najmniejsza struktura organizmu. W celu lepszego zrozumienia i zapamiętania trudnej budowy komórkowej klasa piąta wykonała ciekawe modele komórek.
  Data publikacji: 23-12-2021 23:48
 • TURNIEJ "Z PODWÓRKA NA STADION".

  Brak opisu obrazka
  We wtorek i środę uczniowie PSP Zagwiździe wraz z rówieśnikami z Murowa i Starych Budkowic stworzyli wspólne zespoły, które wystartowały w turnieju piłkarskim "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku.
  Data publikacji: 21-11-2021 16:52
 • ZWIEDZANIE OPOLA W RAMACH PROGRAMU "POZNAJ POLSKĘ".

  Brak opisu obrazka
  W minioną środę kolejna grupa naszych uczniów brała udział w wycieczce w ramach projektu "Poznaj Polskę". Tym razem udaliśmy się do Opola. Pierwszym miejscem, w którym się zatrzymaliśmy, było Muzeum Polskiej Piosenki, gdzie mogliśmy usłyszeć największe przeboje opolskiego festiwalu. Tam też poznaliśmy historię wielu polskich piosenek oraz wzięliśmy udział w warsztatach rytmicznych. Zdobyliśmy również wiedzę na temat rozwoju nośników dźwięków oraz urządzeń służących do ich odtwarzania
  Data publikacji: 21-11-2021 16:28
 • POMOC DLA ANTOSIA!

  Brak opisu obrazka
  Rada Rodziców wraz z Samorządem Uczniowskim postanowili przyłączyć się do akcji charytatywnej na rzecz chorego na SMA Antosia z Wołczyna. Przedstawiciele SU będą zbierać w naszej szkole datki do puszek przez cały tydzień, począwszy od najbliższego poniedziałku. Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce i doświadczenia tego, co znaczy niesienie pomocy.  Prosimy wszystkich o okazanie serca i wsparcie.  POMAGANIE JEST DOBRE!!!  Przewodnicząca Rady Rodziców Beata Schilk
  Data publikacji: 12-11-2021 00:35
 • WYCIECZKA EDUKACYJNA

  Brak opisu obrazka
  W minioną środę wyruszyliśmy na dwudniową wycieczkę edukacyjno-integracyjną zorganizowaną w ramach programu "Poznaj Polskę". Wyjazd był niesamowitą okazją do odkrycia ciekawostek historycznych naszego regionu.
  Data publikacji: 12-11-2021 00:13
 • TERENOWY TURNIEJ EKOLOGICZNY

  Brak opisu obrazka
  Pod koniec października troje uczniów z klasy piątej wzięło udział w Terenowym Turnieju Ekologicznym zorganizowanym przez Stobrawski Park Krajobrazowy. Uczestnicy rozwiązywali zadania praktyczne sprawdzające m.in. znajomość nazw gatunkowych roślin, zwierząt, głosów oraz śladów i tropów. Była to dla nich doskonała zabawa oraz okazja do pogłębienia swojej wiedzy przyrodniczej.
  Data publikacji: 06-11-2021 22:52
 • Granty PPGR - wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym

  Brak opisu obrazka
  Prosimy o zapoznanie się z informacjami zawartymi w kolejnych załącznikach, dotyczących wsparcia dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym. PDFFormularz_zgłoszeniowy_grant_PPGR_Gm.Murów.pdf PDFPGR.pdf PDFZałącznik_nr_8_Wzór_oświadczenia_osoby_składającej_oświadczenie.pdf
  Data publikacji: 28-10-2021 22:11
Wersja XML