Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności 2021

 • TURNIEJ "Z PODWÓRKA NA STADION".

  Brak opisu obrazka
  We wtorek i środę uczniowie PSP Zagwiździe wraz z rówieśnikami z Murowa i Starych Budkowic stworzyli wspólne zespoły, które wystartowały w turnieju piłkarskim "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku.
  Data publikacji: 21-11-2021 16:52
 • ZWIEDZANIE OPOLA W RAMACH PROGRAMU "POZNAJ POLSKĘ".

  Brak opisu obrazka
  W minioną środę kolejna grupa naszych uczniów brała udział w wycieczce w ramach projektu "Poznaj Polskę". Tym razem udaliśmy się do Opola. Pierwszym miejscem, w którym się zatrzymaliśmy, było Muzeum Polskiej Piosenki, gdzie mogliśmy usłyszeć największe przeboje opolskiego festiwalu. Tam też poznaliśmy historię wielu polskich piosenek oraz wzięliśmy udział w warsztatach rytmicznych. Zdobyliśmy również wiedzę na temat rozwoju nośników dźwięków oraz urządzeń służących do ich odtwarzania
  Data publikacji: 21-11-2021 16:28
 • POMOC DLA ANTOSIA!

  Brak opisu obrazka
  Rada Rodziców wraz z Samorządem Uczniowskim postanowili przyłączyć się do akcji charytatywnej na rzecz chorego na SMA Antosia z Wołczyna. Przedstawiciele SU będą zbierać w naszej szkole datki do puszek przez cały tydzień, począwszy od najbliższego poniedziałku. Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce i doświadczenia tego, co znaczy niesienie pomocy.  Prosimy wszystkich o okazanie serca i wsparcie.  POMAGANIE JEST DOBRE!!!  Przewodnicząca Rady Rodziców Beata Schilk
  Data publikacji: 12-11-2021 00:35
 • WYCIECZKA EDUKACYJNA

  Brak opisu obrazka
  W minioną środę wyruszyliśmy na dwudniową wycieczkę edukacyjno-integracyjną zorganizowaną w ramach programu "Poznaj Polskę". Wyjazd był niesamowitą okazją do odkrycia ciekawostek historycznych naszego regionu.
  Data publikacji: 12-11-2021 00:13
 • TERENOWY TURNIEJ EKOLOGICZNY

  Brak opisu obrazka
  Pod koniec października troje uczniów z klasy piątej wzięło udział w Terenowym Turnieju Ekologicznym zorganizowanym przez Stobrawski Park Krajobrazowy. Uczestnicy rozwiązywali zadania praktyczne sprawdzające m.in. znajomość nazw gatunkowych roślin, zwierząt, głosów oraz śladów i tropów. Była to dla nich doskonała zabawa oraz okazja do pogłębienia swojej wiedzy przyrodniczej.
  Data publikacji: 06-11-2021 22:52
 • Granty PPGR - wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym

  Brak opisu obrazka
  Prosimy o zapoznanie się z informacjami zawartymi w kolejnych załącznikach, dotyczących wsparcia dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym. PDFFormularz_zgłoszeniowy_grant_PPGR_Gm.Murów.pdf PDFPGR.pdf PDFZałącznik_nr_8_Wzór_oświadczenia_osoby_składającej_oświadczenie.pdf
  Data publikacji: 28-10-2021 22:11
 • HALOWA PIŁKA NOŻNA

  Brak opisu obrazka
  W poniedziałek PSP Zagwiździe wystąpiło w Gminnych Igrzyskach Dzieci (2009r. i młodsi) w halowej piłce nożnej. Chłopcy wygrali swoje zawody, dzięki temu awansowali do półfinału powiatu.  Dziewczyny zajęły drugie miejsce. Gratulujemy!
  Data publikacji: 28-10-2021 21:50
 • DZIEŃ BEZ SKARPETEK

  Brak opisu obrazka
  Według kalendarza świąt nietypowych na 21 października przypada "Dzień bez skarpetek". Święto ma zwrócić uwagę na to, aby dbać o stopy. Pomaga w tym chodzenie boso, które (zdaniem specjalistów) jest bardzo zdrowe. Niektórzy uczniowie naszej szkoły również przyłączyli się do obchodów - na długiej przerwie zdjęli skarpetki, by zaprezentować swoje bose stopy.
  Data publikacji: 21-10-2021 22:59
 • WYCIECZKA DO OŚWIĘCIMIA - "KU PRZESTRODZE"

  Brak opisu obrazka
  Nasi najstarsi uczniowie udali się wczoraj na wycieczkę do największego hitlerowskiego obozu zagłady Żydów podczas II wojny światowej - muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu. Głównym celem wyjazdu było ukazanie ósmoklasistom ogromu tragedii, jaka rozegrała się w tym miejscu w latach 40-tych XX wieku.
  Data publikacji: 13-10-2021 12:48
 • PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE W BIBLIOTECE

  Brak opisu obrazka
  Książę Krak prosi Smoka o odszukanie zaginionego Baltazara Gąbki. Na poszukiwania wyrusza w towarzystwie kucharza. Po wielu przygodach udaje mu się w końcu odnaleźć profesora w ciepłych krajach. - Tak w dużym skrócie można opisać przedstawienie teatru "Blaszany bębenek", w którym wczoraj uczestniczyli uczniowie klas I-III. Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem ze strony dzieci, gdyż to one przyczyniły się do odnalezienia poszukiwanego naukowca.
  Data publikacji: 06-10-2021 12:13
Wersja XML