Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Archiwum 2015

 • Relacja z Kiermaszu Bożonarodzeniowego

  Brak opisu obrazka Jasełka Bożonarodzeniowe w ramach Kiermaszu Bożonarodzeniowego na stałe wpisały się w kalendarz imprez szkolnych Publicznego Gimnazjum w Zagwiździu. Druga niedziela grudnia okazała się być dniem sukcesu dla klasy IIA, która to w profesjonalnym stylu odegrała role rodziny przy  wigilijnym stole. Z przedstawienia na pewno każdy wyniósł coś dla siebie i dowiedział się m.in. dlaczego ubieramy choinkę, stroimy ją łańcuchami, światełkami czy bombkami oraz dlaczego co roku mamy Boże Narodzenie
  Data publikacji: 21-12-2015 19:01
 • Zajęcia młodych ratowników

  Brak opisu obrazka Minione zajęcia pożarniczo-ratownicze członkowie grupy młodych ratowników odbyli w remizie OSP Zagwiździe. Zajęcia przeprowadził Pan Adrian Kliszcz JRG 1 Opole. Zajęcia w takim miejscu bardzo spodobały się młodym adeptom pożarnictwa.  
  Data publikacji: 16-12-2015 22:18
 • Mikołajki we Wrocławiu

  Brak opisu obrazka Za nami bardzo udany wyjazd do Wrocławia, który odbył się 08.12.2015r. Dwie klasy pierwsze i kilka  uczennic z klas trzecich naszego gimnazjum pod opieką nauczycielek wybrały się do Wrocławia, by tam uczcić mikołajkowe święto. Film o tematyce świątecznej, wizyta i warsztaty w Manufakturze Słodyczy Słodkie Czary Mary plus własnoręcznie wykonany lizak, zakupy na przepięknym Kiermaszu Bożonarodzeniowym sprawiły, że pełni wrażeń i w świątecznych nastrojach wróciliśmy do domów.  
  Data publikacji: 17-12-2015 22:48
 • Mikołajkowa akcja gimnazjalistów

  Brak opisu obrazka W piątek, 04.12.15r. uczniowie Publicznego Gimnazjum w Zagwiździu zaprosili do siebie Świętego Mikołaja, który wręczył wszystkim grzecznym uczniom słodkie upominki. Następnie Święty Mikołaj w towarzystwie aniołków z samorządu szkolnego udał się z wizytą do gminnych przedszkoli, urzędu gminy i gminnego ośrodka pomocy społecznej.  
  Data publikacji: 16-12-2015 22:18
 • Wycieczka do Oświęcimia

  Brak opisu obrazka Uczniowie klas III uczestniczyli w wyjeździe edukacyjnym do muzeum w byłym hitlerowskim obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau. Celem wycieczki było uświadomienie uczniom wymiaru ludzkiego okrucieństwa, poznanie martyrologii narodu polskiego, ale także wielu innych nacji.  
  Data publikacji: 10-12-2015 18:47
 • Zajęcia szachowe

  Brak opisu obrazka W naszym Gimnazjum można nauczyć się gry w szachy oraz kontynuować już pozyskane umiejętności w tej dziedzinie. Szachy są dobrą okazją do ćwiczenia myślenia strategicznego oraz taktyczynego. Dodatkowe zajęcia prowadzi dla naszych uczniów mgr Teodozjusz Skorupka. 
  Data publikacji: 09-12-2015 19:15
 • Przygotowania do 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  Brak opisu obrazka Rozpoczęliśmy przygotowania: mamy komplet wolontariuszy, z fundacji otrzymaliśmy już puszki i plakaty,a oczekujemy na pozostałe materiały, w tym przedmioty na licytację. W tym roku współorganizujemy finał z Publiczną Biblioteką z Zagwiździa.  
  Data publikacji: 09-12-2015 19:04
 • Coroczny Kiermasz Bożonarodzeniowy

  Brak opisu obrazka W niedzielę, 13.12.2015r. tradycyjnie już nasze Gimnazjum organizuje wspólnie z parafią NSPJ w Zagwiździu Coroczny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Kiermasz rozpoczyna się Jasełkami o godz. 14:30 w kościele parafialnym w Zagwiździu, po czym zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na wspólne niedzielne popołudnie adwentowe w salce parafialnej. Nasi uczniowie przygotowali wiele ciekawych świątecznych ozdób i dekoracji. 
  Data publikacji: 03-12-2015 20:03
 • Młodzi Ratownicy na basenie

  Brak opisu obrazka W piątkowe popołudnie (20.11.2015r.) grupa „Młodych Ratowników” z Publicznego Gimnazjum w Zagwiździu udała się na basen do Namysłowa, aby tam pod opieką instruktorów uczyć się i doskonalić technikę pływania, a także poznać zasady ratowania nad akwenami wodnymi. 
  Data publikacji: 23-11-2015 22:52
 • 2015 - Europejski Rok Rozwoju

  Brak opisu obrazka Ośrodek Debaty Międzynarodowej i Kuratorium Oświaty w Opolu w ramach obchodów „Tygodnia Edukacji Globalnej”, zaprosiło gimnazjalistów z województwa opolskiego do udziału w konkursie pt. „Urzeczywistniać równość”. Nasze uczennice godnie reprezentując Publiczne Gimnazjum w Zagwiździu zdobyły wysokie miejsca wśród uczestników. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
  Data publikacji: 19-11-2015 21:00
Wersja XML